Zgodnie z decyzją rządu do dnia 25 marca zajęcia edukacyjne w szkole zostają zawieszone

Nauczyciele na bieżąco przekazują materiały dydaktyczne dla uczniów Rodzicom za pośrednictwem wybranych programów internetowych. Nauka obejmuje dzieci wszystkich klas podstawowych i liceum.

Zwracamy się z apelem do Rodziców i Opiekunów o przestrzeganie decyzji dotyczącej przebywania dzieci w domach. Będziemy wdzięczni za Państwa współpracę i zaangażowanie w motywowanie uczniów do nauki.

Dzień Otwarty w Liceum No Bell

Drodzy Kandydaci, z przykrością informujemy, że z Dzień Otwarty zaplanowany w dniu 21 marca nie odbędzie się.

Osoby zainteresowane udziałem w Dniu Otwartym prosimy o przesłanie wiadomości za pośrednictwem formularza na stronie – https://www.nobell.edu.pl/kontakt/

Jak tylko będziemy mogli ustalić nowy termin, odpiszemy do Was.

Prosimy o kontakt z Sekretariatem szkoły we wszelkich interesujących Państwa sprawach.

Sekretariat pracuje codziennie (poza weekendem) w godzinach 8.00-16.00: e-mail: [email protected], tel.: 601 74 73 72, 22 756 98 88.